İzmir Ev Temizliği

İzmir ev temizliği konusunda hizmet alırken detaylı firma arayışına girdiyseniz en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Ev temizliği her ne kadar kolay görünen bir hizmet gibi dursa da tamamen profesyonellik ve aynı zamanda da tecrübe gerektiren detaylı bir hizmettir. Evler de yaşam alanlarımız olduğu için bakteriden, tozdan uzak olması gereken ve tamamen hijyenik bir halde yaşanması gereken alanlar olduğu için temizlik firması seçiminde titiz davranmanız doğru olacaktır. Firmamız yılların verdiği tecrübe ile İzmir’in her yerine ev temizliği hizmeti sağlıyor. Evlerinizin yepyeni ve mis gibi olmasını sağlayan ev temizliği ekibimizdeki tüm takım arkadaşlarımız kendi alanlarında ilgili hijyen sertifikalarına sahip olan tamamen profesyonel kişiler olduğu için sunulan hizmetten memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. İzmir ev temizliği konusunda firmamızda başarılı ve kaliteli bir hizmet almak için tek yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmeniz olacaktır!

İzmir Ev Temizlikçileri

İzmir Ev Temizlikçileri denilince akla ilk gelen firmalar arasında yer alıyoruz. Çünkü sektörde uzun yıllardır hizmet veren ve kalitesini referansları ile ispatlayan bir firma olarak hizmet veriyoruz. Evlerin temizlik konusunda en ince ayrıntısına kadar hakim olan ekibimiz sizlere hizmet sonrasında mis gibi ve hijyenik bir ev teslim etmeyi hedefliyoruz. Hem boş hem de eşyalı ev temizliği konusunda bizden gönül rahatlığı ile dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz. İzmir ev temizliği hizmeti almak veyahut da dilediğiniz tarihe randevu talebi oluşturmak için bizimle iletişime geçebilir ya da ofisimizi ziyaret ederek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İzmir ev temizliği fiyatları

İzmir ev temizliği fiyatları için net bir rakam söylemek tamamen yanlış olacaktır. Çünkü fiyatlar evin büyüklüğü ve durumuna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Uygun ve aynı zamanda birinci sınıf hizmet veren bir temizlik firması ile çalışmayı istiyorsanız içiniz rahat bir şekilde firmamızdan destek alabilirsiniz. İzmir’in her noktasına ev temizliği hizmeti sağlıyoruz. Sektörün lider firmaları arasında yer alan firmamızdan hizmet almak ve fiyat tekliflerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Arayın +90 232 256 74 75
Whatsapp +90 532 245 64 87

Paylaş

+90 232 256 74 75
Whatsapp