Mis Temizlik 2013 yılında kurulduğu günden itibaren ev, işyeri, aparman temizliği konusunda hizmet veren ve uzman kadroya sahip bir işletmedir. Başlıca konak, alsancak, betonyol, üçyol, Hatay ve Karabağlar olmak üzere izmirin her bölgesine hizmet vermektedir.

Günlük ev temizliği, apartman temizliği, iş yeri ve büro temizliği, villa bakımı ve temizliği, okul temizliği, hastane temizliği, inşaat ve tadilat sonrası temizlik, fabrika ve depo temizliği, mağaza temizliği başlıca hizmet konularımızdır.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Temizlikte başarı, sürekliliğin devamı, hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan İzmir Mis Temizlik, gösterdiğiniz ilgi ve destekten ötürü teşekkür eder sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam etmek istemektedir. Hüseyin Varol, Mis Temizlik.

Temizlik ve ona bağlı olan temizlik ve hijyen sektöründe;

Çevreye saygılı, Sağlık ve Emniyeti hep ön planda tutan, Kalite ve sağlamlığı temin eden ve müşteri memnuniyetini arttırarak her zaman daha fazla kaliteyi yakalamayı amaçlayan ve güvenirliği koruyarak dinamik, gelişme içinde olan bir kuruluş olmaktır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyor, sizleri saygıyla selamlıyoruz...